PočetnaProdajni programUnutrašnja rasvetaLed Panel LUMNPO-12W 6500K Nadgradni-Okrugli 1020 lm
Led Panel LUMNPO-12W 6500K Nadgradni-Okrugli 1020 lm
450.00 RSD
Na stanju
1
Pošalji upit
  • Dostava na adresu
  • Lično preuzimanje
  • Stručan savet
  • Toniranje boja
Snaga 12W Ekvivalent klasičnoj sijalici 80W Lumen (jačina svetlosti) 1020lm Napon 85-265V Ugao osvetljenja 120° Boja svetlosti 6500K Hladno-bela Oblik okrugli Materijal plastika+aluminijum LED čip SANAN Radni vek 35000 Radna temperatura °C -20/+40 Dimenzija Φ170*32 Garancija 3 godine Dimovanje NE Energetska efikasnost A+ Potrošnja 12kWh/1000h Jačina struje I I = 102mA
Slični proizvodi
Pogledaj sve
LED panel nadgradni okrugli – 18W 6500K
490.00 RSD
Led Panel LUMNPO-6W 6500K Nadgradni-Okrugli 510 lm
Panel led 3W 4000K ugradni krug