PočetnaProdajni programElektrični alatiAG900285 BRUSILICA SA POT.900W
AG900285 BRUSILICA SA POT.900W
AG900285 BRUSILICA SA POT.900W
3.780 RSD
Na stanju
Opis proizvoda Napon: 220–240 V ~ 50/60 Hz Ulazna snaga: 900 W Brzina bez opterećenja: 5000–12000 o/min Prečnik diska: 125 mm Navoj vretena: M14 Sa 1 pomoćnom drškom Elektronska regulacija brzine Disk nije uključen